Dobble Kids (Dobble Çocuk)

 99,90

Stok Kodu: DOKI01TR Kategoriler: Etiketler:

Marka: Asmodee

97 adet stokta

Açıklama

Dobble Kids! (Dobble Çocuk!) Coşkulu bir atmosferde hızlı reflekslerin oyunu! Herhangi iki kart arasında YALNIZ VE YALNIZ BİR tane ortak hayvan vardır!

5 farklı oyunu olan Dobble Çocuk’da ancak keskin bir göz ve hızlı refleksler ortak sembolü yakalayabilir! Hızlı eylem ve çok sıra dışı oyun tarzı sizi kendine hayran bırakacak.

Çok kolay kuralları nedeni ile hızlı öğrenilen, 4 yaş ve üzeri herkesin büyük keyif alarak oynadığı bu oyun aynı zamanda 5 kişiye kadar oynanabilen ve insanları birbirine kaynaştıran harika bir grup oyunudur.

Ödüller:

  • Toy of the Year (TOTY) Nominee
  • Parents’ Choice Gold Award
  • Dr. Toy 10 Best Games
  • ASTRA Best Toy for Kids

Avrupa‘da üretilmiştir. 

Lütfen Dikkat! Dobble Kids (Dobble Çocuk) ürünümüzün piyasada sahteleri dolaşmakta! 3 kolay adımda sahte ürünleri kolayca ayırt edebilirsiniz.
 
 

– Sahte ürünlerin arkasında  “Mavi Ay” adında “sahte üretilmiş” bir dağıtıcı bilgisi bulunmaktadır. Orijinal ürünlerde ise Türkiye’deki  tek yetkili dağıtıcı “anne Her Yaşa Akıl Oyunları”‘na ait bilgiler bulunmaktadır.

– Sahte ürünlerde yasalarca olması gereken EN71 testleri yapılmamıştır. Orijinal ürün ise EN71 dahil tüm yasal testlerden geçmiş ve sağlığa zararlı hiçbir bileşen içermediği kanıtlanmıştır.

– Sahte ürünler tamamı kalitesiz karton kutuda bulunmaktadır. Orijinal ürünlerde isi oyun kaliteli metal kutu ile satılmaktadır.

 

Ek bilgi

Yaş

Gelişim Alanı

İletişim Formu

Bizimle iletişime geçin!

0

Start typing and press Enter to search